Тігіпко присвоїв чужу працю?

1 перегляд
Вівторок, 13 липня 2010, 22:37
Віце-прем'єр Сергій Тігіпко не має ніякого відношення до законопроекту про скорочення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Про це заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, коментуючи повідомлення прес-служби "Сильною України" про внесення цього документа на розгляд парламенту.

В партії також повідомили, що законопроект розроблений спеціалістами під керівництвом віце-прем'єра Сергія Тігіпка і його автор заступник глави "Сильної України" Олександра Кужель.

"Це абсолютна брехня. Ніякого відношення ні "Сильна Україна", ні Кужель, ні сам Тігіпко до цього законопроекту не мають", - зазначив Бродський.

Він уточнив, що "цей законопроект розроблений фахівцями Держкомпідприємництва за особистим дорученням президента Віктора Януковича, під його особистим контролем, і за особистої підтримки прем'єра Миколи Азарова".

"Єдине, в чому Тігіпко має відношення до цього законопроекту, що він його місяць протримав у себе. Ми його могли прийняти вже місяць тому", - заявив голова Держкомпідприємництва.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua