Перші люди при Януковичі пішли у відпустку

Четвер, 15 липня 2010, 08:58

Увесь керівний склад Адміністрації президента покинув Україну.

Слідом за президентом Віктором Януковичем його найближчі соратники роз'їхалися по відпустках, пише "Дело".

Так, глава президентської канцелярії Сергій Льовочкін перебуває у відпустці й повернеться лише до кінця липня. За даними газети, він перебуває на відпочинку.

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман також відпочиває.

Планується, що всі високопоставлені чиновники Адміністрації повернуться до виконання своїх обов'язків разом із закінченням відпустки президента.

Вранці у замітці на сайті "Дело" говорилося, що Льовочкін, за даними газети, "перебуває на відпочинку за кордоном", а під обід текст був змінений так: "За даними "Дело", він (Льовочкін) перебуває на відпочинку". Втім, фраза що "керівний склад Адміністрації президента покинув країну" - залишилася.

Водночас, джерело в адміністрації президента повідомило "Українським новинам", що Янукович проводить відпустку в Криму, а з ним - і Льовочкін.

Між тим, сайт президента станом на ранок четверга оновлювався востаннє 12 липня - повідомленням про нагородження екс-голови Конституційного Суду Андрія Стрижака Орденом Ярослава Мудрого.

Як відомо, президент пішов у відпустку наступного дня після святкування свого 60-річчя - 10 липня. 

Раніше Янукович закликав створити програму розвитку Криму як рекреаційного регіону, аби й чиновники їздили відпочивати в Крим, а не за кордон.powered by lun.ua