У Раді роблять косметичний ремонт на 35 мільйонів

Четвер, 22 липня 2010, 09:48
Під час парламентських канікул у стінах Верховної Ради проводиться косметичний ремонт, який обійдеться у 35 мільйонів гривень.

Про це пише "Газета по-київськи" з посиланням на працівників парламенту.

За їхніми словами, у кулуарах вже зняли килими: частину віддали в хімчистку, частину замінять на нові. Паркет, який затерся, також піддався оновленню.

Водночас сесійну залу вирішили не чіпати, за винятком дрібних робіт - "щось підфарбувати, підклеїти, підремонтувати апаратуру".

На площі перед будівлею парламенту зараз вирівнюють тротуарну плитку.

"Частково килимові покриття після димових шашок дійсно необхідно міняти. Випалені місця є поряд з моїм кріслом, в центральному проході", - сказав депутат від НУНС Юрій Кармазін.

Голова підкомітету з питань діяльності парламенту Василь Кравчук зазначив, що у Верховній Раді зараз проводиться лише дрібний ремонт.

Левова частка коштів, за його словами, кинута на погашення заборгованості з капітального будівництва за попередні роки, яке проводилося з розмахом. Це стосується не тільки корпусу під куполом, а й будівель парламентських комітетів.

Для порівняння, якщо на ремонт парламентських приміщень у цьому році було закладено понад 35 млн грн, то, приміром, на реконструкцію Андріївської церкви виділили всього 10 млн.грн., Лаври - 15,5 млн.грн, пише "Газета...".powered by lun.ua