Восени регіонали здадуть Азарова - Томенко

Четвер, 22 липня 2010, 19:25
Восени цілком реальна або відставка прем`єра Миколи Азарова, або зміна половини складу уряду.

Таку думку висловив віце-спікер Микола Томенко в інтерв`ю "Фокусу".

"Це зараз найбільша інтрига - конфлікт усередині Партії регіонів. Відносно уряду є два сценарії: повна відставка або зміна половини міністрів", - сказав він.

За словами Томенка, якщо Азарова відправлять у відставку, він "йде на 7 років у Нацбанк".

"А потім починаються варіанти. Якщо прем`єром стає Клюєв - це одна історія, якщо Бойко -зовсім інша. Конфлікти йдуть щодня, хоча вони й не публічні. На кожному засіданні Кабміну звільняють декілька заступників міністрів", - сказав віце-спікер.

Він уточнив, що показовою є історія "з групою Азарова, Семиноженком і Митником".

Томенко розповів, що за деякою інформацією, остаточним мотивом для відставки Семиноженка стало питання про вплив на державні закупівлі медикаментів.

"І в цьому питанні Бахтєєва (депутат від Партії регіонів), заручившись підтримкою Клюєва і Колеснікова, пересилила Азарова. І над Митником (міністр охорони здоров`я) меч вже занесено", - сказав він.

За словами віце-спікера, підвищення тарифів, що зараз планується треба буде "на когось списати, але тільки не на президента".

"Поки виходить, що крайнім, скоріш за все, виявиться Азаров. Звичайно, все це не точно. У списку кандидатів є і Льовочкін, і Бойко", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua