Підтримайте нас, аби і ми без обмежень могли продовжувати роботу – долучайтеся до Клубу УП!
Підтримай роботу журналістів

Клюєв сказав губернаторам краще розповідати про субсидії

Вівторок, 10 серпня 2010, 14:35

Уряд вимагає від профільних міністерств і місцевої влади поліпшити роботу з інформування населення про надання субсидій для оплати комунальних послуг.

Про це заявив перший віце-прем`єр Андрій Клюєв в ході селекторної наради з керівництвом облдержадміністрацій, повідомляє його прес-служба.

"Вимагаю від міністерств і відомств, місцевих адміністрацій і регіональних органів державних установ, від усіх причетних до організації соціального захисту населення, щоб ця масштабна і кропітка робота була виконана вчасно і з максимальною увагою до людей. В жодному разі не можна допустити черг", - сказав він.

За словами Клюєва, на телефонну "гарячу лінію" Мінпраці  найбільше запитів йде з Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Херсонської областей та м. Києва, "що свідчить про недостатній рівень інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо системи соціальної підтримки населення під час оплати житлово-комунальних послуг".

Перший віце-прем‘єр звернув увагу керівників зазначених областей та Києва на необхідність активізації роботи в цьому напрямку.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
06:30
Німеччина підтримуватиме Україну, але до НАТО не приймуть – дебати кандидатів на посаду канцлера
05:27
Окупанти посилять примусову мобілізацію на тимчасово окупованих територіях України – ЦНС
04:01
Фінляндія відправляє патрульні літаки до Фінської затоки через аварію російського нафтового танкера
03:14
Росія використовує здобутий в Україні досвід у війні проти НАТО – ISW
02:17
Оновлено, відео"Шахед" влучив у житловий квартал у Сумах: постраждала жінка, пошкоджено п’ять будинків
01:40
У Києві через падіння уламків БпЛА спалахнула пожежа в Солом’янському районі – КМДА
01:20
Шестеро людей поранено внаслідок російських обстрілів на півночі Донеччини – ОВА
00:31
Скільки коштує найдорожче спортивне шоу світу? Чому всі дивляться Super Bowl
00:30
Віцепрезидент США Венс зустрінеться із Зеленським на Мюнхенській конференції з безпеки – ЗМІ
23:12
У Херсоні ворожий БпЛА влетів у квартиру: поранено жінку
Усі новини...
Реклама: