Севастополь поки не відхрещується від Криму

Середа, 11 серпня 2010, 21:33
Севастополь має намір продовжити координовану політику в економічній сфері з Кримом.

Про це заявив голова Севастопольської міськдержадміністрації Валерій Саратов після зустрічі з головою представництва ЄС в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми дуже тісно взаємодіємо у тому русі, яке здійснює Крим по залученню інвестицій", - повідомив він.

При цьому Саратов відзначив, що "якщо для Криму основний акцент у розвитку зроблений на рекреації, то для Севастополя рекреація не може бути основним акцентів у розвитку".

"Тому ми тісно взаємодіємо на рівні робочих груп", - сказав голова міськдержадміністрації.

Він також відзначив, що "у тих програмах, які має Євросоюз по всій Україні, виділений транш у розмірі 2 мільйонів євро і Севастополю на поліпшення інвестиційної привабливості та розвиток міста".

У свою чергу глава представництва ЄС в Україні заявив: "Ті програми, які ми плануємо впроваджувати в Севастополі, мають сприяти залученню інвестицій, які, я впевнений, у найближчому майбутньому дадуть свої результати".

Він також висловив переконання, що незважаючи на те, що Автономна республіка Крим і Севастополь є різними адміністративними одиницями, проекти ЄС "можуть згладити ці кордони".

"Незважаючи на те, що Агентство регіонального розвитку буде знаходитися в Сімферополі, його завданням буде залучення інвестицій на весь Крим, у тому числі і в Севастополь", - підкреслив Тейшейра.

Він також уточнив, що розвиток туризму в Севастополі може стати частиною загального проекту, те ж саме стосується розвитку місцевої інфраструктури селищ, які адміністративно підпорядковані Севастополю.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!