Герман збирається доглядати за дітьми з Ніжинського інтернату

П'ятниця, 13 серпня 2010, 11:05

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман відправиться до Ніжина доглядати за госпіталізованими вихованцями інтернату.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю повідомило джерело в місцевій лікарні.

"Ганна Герман сьогодні приїхала в лікарню і сказала, що попрацює тут за рахунок своєї відпустки, і ще кілька днів - за рахунок своїх вихідних", - сказав співрозмовник.

"Українська правда" звернулася по коментар щодо цієї інформації до самої Герман, однак вона відмовилася відповідати на питання журналістів.

"Пробачте, я не хотіла би про це говорити з журналістами", - сказала заступник глави адміністрації президента.

Як відомо, з 7 по 11 серпня в Ніжині (Чернігівська область) в інтернаті для дітей з ураженням центральної нервової системи померли 4 дитини і один дорослий.

Як повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я в четвер, "за попередніми висновками лікарів, у дітей вірусна інфекція з екзантемою (висипом), диференційована з герпетичною".

Крім того, 11-12 серпня з Ніжинського будинку-інтернату з попереднім діагнозом "гостра респіраторна вірусна інфекція" госпіталізовано 14 осіб.

У будинку-інтернаті проживає 72 людини. Інтернат знаходиться в системі Міністерства праці та соціальної політики.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!