Янукович поклявся не догоджати егоїстам

Вівторок, 24 серпня 2010, 09:40
Влада робить усе для здобуття Україною економічної незалежності.

Про це йдеться у вітанні президента Віктора Януковича з нагоди Дня Незалежності, повідомляє прес-служба глави держави.

"Особливістю сьогоднішнього часу, коли ми переходимо вже в 20-й рік Незалежності, є те, що влада робить усе для здобуття Україною економічної незалежності. Бо справжня незалежність ґрунтується саме на цьому фундаменті", - зазначив він.

"Моя програма реформ - це програма побудови економічно незалежної Української держави.

Це - програма створення таких підвалин незалежності, за яких "українська незалежна держава" - це були б не просто гарні слова, а стиль життя усього українського народу", - наголосив Янукович.

"Я працюю над реалізацією судової реформи, щоб  люди могли розраховувати на чесні і справедливі суди, щоб наріжним каменем українського правосуддя був закон і права людини, а не політика і гроші", - заявив президент.

За словами Януковича, він також працює над "скасуванням драконівської дозвільної системи, яка є магнітом для корупції, яка давить малий і середній бізнес, відлякує іноземного інвестора".

"Я підтримую і завжди буду підтримувати розвиток сильних і вільних медіа, бо це - основа демократії", - підкреслив він.

"Я не дозволю країні звернути з демократичного шляху реформ в угоду егоїстичних інтересів деяких безвідповідальних політиків. Я знаю, що для цього доведеться докласти величезних зусиль і ресурсів, щоб досягти справжньої економічної незалежності", - зазначив Янукович.

"Я розумію, що шлях який ми обрали, дуже складний і дуже тяжкий. Але нема іншого шляху до справжньої свободи і справжньої незалежності. Нема іншого шляху до тієї незалежної України,  в якій я хотів би, щоб жили наші діти", - йдеться у вітанні президента.

Він пообіцяв "докладати усіх сил, щоб побудувати таку Україну - справді незалежну, справді процвітаючу, в якій люди можуть жити гідно".

Українська правдаpowered by lun.ua