Міліція не вірить, що харківського журналіста втопили. Хтось їх плутає?

П'ятниця, 27 серпня 2010, 14:25

У міліції сумніваються, що харківського журналіста Василя Климентієва втопили.

Про це йдеться в повідомленні ДГЗ МВС.

Правоохоронці передбачають в тому числі і найтрагічніший розвиток подій, адже  Климентьєв характеризується як людина обов'язкова та акуратна. Він ніколи би так не вчинив зі своїми рідними, якби не втручання "зовнішніх чинників та обставин", зазначили в міліції.

" Хоч тіла його поки не знайшли, але підстав аби вважати, що відбулася трагедія достатньо. Досвід підказує, що це буде важка справа і в розслідуванні вона забере чимало часу", - заявив міністр Анатолій Могильов.

"Окрім телефону у човні на Печенежському водосховищі знайдено і ключі від квартири Василя Климентьєва. Проте, як і виявлення телефону, у міліції ці речові докази по справі не викликають аж занадто великого оптимізму, оскільки барсетка з документами, яка була з журналістом зникла разом із володарем, а ключі натомість були акуратно приховані у човні", нагадали в міліції.

У зв'язку з цим правоохоронці не виключають спробу увести слідство у хибному напрямку, оскільки принаймні півтора десятка водолазів та кілька спеціалістів з ехолотами перевірили велику частину дна. Але результату це не дало.

Також було "прочесано" прилеглу територію навколо водосховища - з таким же підсумком.

Отже версія про втоплення поки що не знаходить свого повного підтвердження, але в цьому напрямку робота продовжується, зазначили в міліції .

"Зараз по справі щодня "прокручується" величезний обсяг оперативно-розшукової роботи: допитують всіх, хто мав зустрічі з Климентьєвим протягом останнього часу, встановлюються контакти за списком останніх дзвінків, проводяться допити свідків. За участі експертів триває пошук автомобіля, на якому ймовірно виїхав журналіст, тобто жодна з версій і напрямків розшуку не відкидаються остаточно", - наголосили в міліції.

Ідуть пошуки людини, яка працювала разом з ним по збору інформаційних матеріалів для нової статті. Крім того, правоохоронці допитуватимуть осіб, яких було піддано критиці у матеріалах Климентьєва.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!