Могильов клянеться, що спецперепусток МВС не існує

5 переглядів
Понеділок, 30 серпня 2010, 10:27
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявляє, що в МВС немає спецперепусток.

"Спецперепусток як таких немає взагалі. Все, що хтось щось комусь вішає, крім тих випадків, коли проводиться якийсь захід, цього всього немає. Це все "фількіна грамота", - сказав він в інтерв'ю ЛігаБізнесІнформ.

"Є перепустки для в'їзду на територію нашого Міністерства (з написом "Центральний апарат МВС України, Перепустка"). Але це не спецперепустки. У нас є оперативні машини, які мають різні номери. За номером визначити їх не можна, тому на них і вішають такі перепустки, щоб вони могли потрапити на територію МВС", - додав Могильов.

Водночас, за його словами, що стосується руху на дорогах за межами Міністерства, то "немає жодної перепустки, яка надавала би якісь переваги".

"Ще я з подивом дізнався, що в тих місцях, звідки я родом, з'явилися мої візитки. Я ось вам офіційно заявляю: у Могильова немає ніяких візиток! Я нікому ніяких візиток не давав. І сказав ДАІ: ловіть усіх з моїми "візитками"  і вживайте найжорсткіші заходи", - сказав Могильов.

Як відомо, раніше "Українська правда" писала про часті випадки використання спецперепусток міністерств і відомств депутатами і чиновниками різних рангів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua