Депутати "захистили" населення і розійшлися

2 перегляди
Понеділок, 30 серпня 2010, 15:26
Верховна Рада ухвалила постанову про соціальний захист населення у зв'язку з формуванням тарифів на газ та житлово-комунальні послуги.

За відповідне рішення проголосували 244 депутати.

Авторами документу є регіонал Олександр Єфремов та депутат від Блоку Литвина Ігор Шаров, повідомляє сайт парламенту.

Згідно з документом, Кабмін має забезпечити зменшення розміру обов'язкової оплати за житлово-комунальні послуги з 15 до 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу для сімей, які складаються з пенсіонерів, інвалідів та дітей до 18 років, а також з 20 до 15 відсотків для інших сімей, у складі яких є працездатні громадяни.

Також уряду доручено запровадження спрощеної системи призначення житлових субсидій, включаючи оплату за газ, яка передбачає звільнення громадян від збирання довідок.

Документ також передбачає, відповідно до держбюджету на 2010, підвищення з 1 жовтня та з 1 грудня 2010 року розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії за віком.

Пропонується, щоб у проекті держбюджету на 2011 рік Кабмін врахував підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії за віком, посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 січня 2011 року.

Після ухвалення цієї постанови спікер Володимир Литвин закрив позачергову сесію парламенту. Чергову сесію парламету відкриють 7 вересня.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua