Могильов хоче на третину скоротити міліцію

Четвер, 30 вересня 2010, 12:57

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов пропонує скоротити особовий склад міліції на третину.

Про це він заявив на прес-конференції у четвер, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ,

Могильов наголосив, що, враховуючи складний економічний стан у країні, великого збільшення бюджету МВС не отримає.

"Враховуючи, що зараз ми отримуємо лише 40% від того, що необхідно міліції для нормальної роботи, збільшити бюджет в 2,5 рази нам ніхто не дозволить і таких грошей в країні, звичайно, немає. Тому потрібно виходити з тих фінансів, які є у нас зараз", - сказав він.

"Це можна буде зробити тільки таким чином, якщо ми скоротимо чисельність нашої міліції. І на скороченій чисельності міліції ми зможемо зробити нормальну заробітну плату, нормальну мотивацію роботи співробітників міліції", - сказав він.

Могильов наголосив, що таке скорочення необхідно проводити поетапно, тому що саме по собі скорочення вимагає чималих фінансових витрат. Зокрема, звільнення співробітника вимагає вихідної допомоги.

"З моєї точки зору, необхідно поетапно провести скорочення особового складу міліції, десь тисяч до 200. 300 зараз, до 200 скоротити приблизно треба", - сказав він.

"Мета одна - для того, щоб у нас був працівник міліції, який має високу заробітну плату, щоб робота в міліції стала найпрестижнішою через її заробітну плату і наш працівник міліції мав велику соціальну захищеність, як у всьому світі", - додав Могильов.

Він підкреслив, що тільки в такому випадку можна буде говорити про якісний конкурсний відбір співробітників міліції.

Могильов також уточнив, що таке поетапне скорочення може бути проведене протягом 3-5 років.powered by lun.ua