В Одесі міліція вилучає документацію театру

4 перегляди
Неділя, 10 жовтня 2010, 12:53

Міліція порушила кримінальну справу за фактом розтрати та привласнення майна посадовими особами Одеського національного театру опери та балету.

Про це повідомив представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області, передають "Українські новини".

Співробітники державної служби по боротьбі з економічними порушеннями вилучають у театру фінансово-господарську документацію.

"Це необхідно для вивчення фінансово-господарської діяльності оперного театру. Розслідування на роботі театру не позначиться", - зазначило джерело.

Представник МВС також уточнив, що серед підозрюваних виступають кілька посадових осіб.

Повідомляється, що справа була порушена за статтею про присвоєння, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Сума розтрати буде встановлена після вивчення документів.

Між тим, колишній директор театру Сергій Проскурня пояснив журналістам, що в театрі неодноразово спалахував конфлікт через те, що багато років велася чорна бухгалтерія, через яку установа була нерентабельною.

"Коли я був директором, я зрозумів, що ця ситуація створена штучно, і почав про це говорити на всіх рівнях", - сказав він.

Проскурня додав, що 26 червня 2009 року він звернувся до прокуратури з вимогою провести перевірку фактів зловживань з боку посадових осіб театру.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua