Люди Тимошенко припиняють голодування, але з-під ЦВК не підуть

1 перегляд
Четвер, 14 жовтня 2010, 15:59


Активісти Київської обласної організації партії ВО "Батьківщина" вирішили припинити голодування біля будівлі Центральної виборчої комісії.

Про це заявив на прес-конференції депутат Верховної Ради від БЮТ, голова київської облорганізації партії Костянтин Бондарів, повідомляють "Українські новини".

"З огляду на те, що сьогодні вже 10 день голодування, з огляду на звернення нашого лідера (Юлії Тимошенко) і зважаючи на те, що немає ніяких наслідків і коливань із боку влади протягом усього цього часу, ми вирішили припинити нашу акцію", - сказав він.

За словами Бондарєва, ще однією причиною, через яку активісти партії вирішили припинити голодування, стало зниження температури повітря й те, що вночі з 13 на 14 жовтня вона досягла показників нижче 0 градусів.

Голова обласної організації партії зазначив, що всі учасники голодування будуть госпіталізовані для обстеження їхнього здоров'я.

При цьому "Батьківщина" не має наміру забирати свій намет, розміщений біля будівлі ЦВК.

"Ми перетворюємо наш намет, що зараз стоїть біля ЦВК й у якому голодували наші активісти останні 10 днів, у штаб опозиції Київської області", - повідомив Бондарєв.

Депутат зазначив, що подібні акції будуть організовані партією і в інших населених пунктах області з метою, щоб виборчі комісії не включали в бюлетені на місцевих виборах списки кандидатів, висунуті від псевдоосередків партії.

Як відомо, 13 жовтня учасниця безстрокової акції голодування біля будівлі ЦВК, активістка "Батьківщини" Тамара Бігун була госпіталізована у зв'язку з погіршенням стану здоров'я.

5 жовтня 7 членів Київської обласної організації "Батьківщини" оголосили безстрокову акцію голодування біля будівлі ЦВК з вимогою визнати недійсними списки кандидатів від партії на виборах обласної ради, зареєстровані територіальною виборчою комісією.

11 жовтня лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко закликала активістів припинити голодування, однак вони відмовилися.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua