Посольство у Чехії не знає, що Данилишин до них приходив

Четвер, 21 жовтня 2010, 08:32

Посольство України в Чехії заперечує, що Богдан Данилишин відвідував його цього тижня.

Про це заявив речник посольства Андрій Моторний у коментарі Радіо "Свобода".

"Я не маю інформації про відвідини паном Данилишиним посольства. В робочому графіку зустрічей в посольстві чи консульському відділі Посольства ні його прізвища, ні прізвищ осіб, які б його офіційно представляли, немає", - заявив він.

Також речник додав, що йому нічого не відомо про факт затримання поліцією Чехії Данилишина поблизу Посольства України цього тижня.

Як відомо, Данилишина затримали у Чехії увечері в понеділок, 18 жовтня, на підставі міжнародного ордеру на арешт, виданого Україною.

Адвокат екс-міністра Степан Українець, заявив, що його підзахисний добровільно погодився на зустріч із представниками української прокуратури у приміщенні українського посольства в Чехії, яка відбулася в понеділок.

За словами адвоката, українські слідчі примусово вивели Данилишина з посольства і відразу за воротами передали його представникам кримінальної поліції Чехії.

Він додав, що Данилишин іще не вирішив, чи просити в Чехії політичний притулок, і запевнив, що колишній міністр, якого в Україні звинувачують у завданні збитків державі на суму майже 14 мільйонів гривень, не порушував закону.

Богдан Данилишин нині перебуває в попередньому ув'язненні в Празі, чекаючи на рішення чеського суду щодо його екстрадиції до України.powered by lun.ua