КВУ: відмов найбільше у Київській області, чорного піару - в Одесі

Понеділок, 25 жовтня 2010, 14:49

Комітет виборців вказує на найбільшу кількість відмов у реєстрації кандидатів на місцевих виборах у Київській області й випадків масового використання чорного піару в Одесі.

Про це на прес-конференції сказав голова КВУ Олександр Чернетко, повідомляють "Українські новини".

"Скажімо, якщо Київська область у нас чемпіон з нереєстрації кандидатів, то Одеса - чемпіон із чорної полуниці, тому що там стільки зараз листівок, які виходять, що це просто жах", - повідомив він.

Черненко зазначив, що більшість випадків відмов у реєстрації на виборах у Київській області пов'язане з тим, що окремі кандидати реєструвалися для участі у виборах від партії або як непартійні, не припинивши своє членство в інших партіях.

У вересні експерти Агентства моделювання ситуацій прогнозували масове використання чорного піару на місцевих виборах в Одесі.

10 жовтня Комітет виборців зазначав, що партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", "Фронт змін" і "Сильна Україна" отримали найбільшу кількість відмов у реєстрації висунутих ними кандидатів на місцевих виборах.powered by lun.ua