Путін хвалить Азарова за трату грошей від Чорноморського флоту

Середа, 27 жовтня 2010, 19:52
Український уряд ефективно використовує кошти зекономлені за рахунок зниження ціна на газ для України в обмін на продовження перебування Чорноморського флоту в Криму.

Таке переконання висловив у середу прем'єр Росії Володимир Путін.

"Як ви знаєте, завдяки ухваленим рішенням були значно знижені ціни на газ для українських споживачів. І я знаю, що український уряд доволі ефективно використовує отримані кошти, а йдеться про мільярди доларів, для вирішення поточних економічних та соціальних питань", - зазначив він.

"Ми і надалі готові продовжувати діалог по всіх напрямках, які цікавлять обидві сторони і впевнений, що ми завжди будемо знаходити прийнятні рішення", - додав російський прем'єр.

Крім того, Путін нагадав, що у середу Україна і Росія підписали низку міжурядових угод щодо співробітництва в авіа та суднобудуванні, в галузі ядерного палива, тощо.

"І мені дуже приємно зауважити, що наші бізнес-спільноти створюють дуже доброзичливу атмосферу і ведуть змістовний діалог. Як ви знаєте, сьогодні у Києві відкривається діловий форум. Ми на урядовому рівні маємо намір всіляко підтримувати цей діалог і сприятимемо тому, щоб наші бізнес-структури почувалися впевнено та захищено", - заявив Путін.

Українська правдаpowered by lun.ua