Клон львівської "Батьківщини" не добили

Неділя, 31 жовтня 2010, 11:52
Львівський міськвиборчком не зняв з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини" до міськради, незважаючи на рішення суду.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу обласної організації "Батькивщіни".

Як відомо, в ніч на неділю Львівський апеляційний адмінсуд залишив в силі рішення окружного адмінсуду, який зобов'язав міськвиборчком прийняти рішення про відкликання списків кандидатів від "Батьківщини".

30 жовтня близько 23:00 група депутатів Львівської міськради від "Батьківщини" вимагала у міської ТВК виконати рішення судів, зібратися на засідання і відкликати фальшиві списки міської організації "Батьківщини", яка ліквідована.

За даними прес-служби, члени комісії пообіцяли розглянути це питання о 2:00 ночі, однак в цей час представників "Батьківщини" не допустили в приміщення ТВК.

"Таким чином, міськвиборчком, не виконуючи судових рішень, вводить в оману виборців Львова, які можуть віддати свій голос за представників неіснуючої організації, яка ліквідована, і про це є всі роз'яснення юстиції", - сказав керівник фракції БЮТ у Львівській міськраді Юрій Гудима.

Як стверджують у "Батьківщині", у зв'язку з цими подіями вибори до Львівської міської ради мають бути визнані недійсними.

Як відомо, у неділю о 4:00 Львівський апеляційний адмінсуд ухвалив рішення, яке підтверджує постанову обласного виборчкому про зняття з реєстрації на вибори до облради клону "Батьківщини".

У зв'язку з цим рішенням у роботі дільничних комісій виникли проблеми - багато комісій призупинили процес голосування, щоб поставити навпроти "Батьківщини" штамп "вибув".powered by lun.ua