"Батьківщина" вважає вибори на Рівненщині "фарсом" Регіонів

П'ятниця, 12 листопада 2010, 08:28

Голова Рівненської облорганізації "Батьківщини", нардеп Юрій Прокопчук вважає результати місцевих виборів на Рівненщині повністю сфальшованими.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі обласної організації "Батьківщини".

"Це абсолютний фарс з боку Партії регіонів. Тому що, по-перше, був задіяний шалений адмінресурс, коли "вибивали" наших кандидатів на початку, потім тих, які вже були зареєстровані", - заявив Прокопчук.

"Наприклад ситуація з Миколою Ляховичем, коли під будь-якими приводами, абсолютно надуманими його хотіли зняти з передвиборчих перегонів, аби розчистити шлях провладному кандидату. Коли це не допомагало, друкували бюлетені з помилками", - зазначив він

"Так було з Олегом Хомичем, який балотувався до обласної ради по одномандатному мажоритарному округу №40. Фактично ця "помилка" й відібрала у нього перемогу", - додав Прокопчук.

Він також вважає, що однією з головних причин незаслуженої перемоги на виборах представників Партії регіонів є наявність їх великого представництва у виборчих комісіях, що дало можливість фальшувати результати виборів і безпідставно проводити перерахунок голосів на тих дільницях й округах, де спочатку перемогли кандидати від інших партій.

За попередніми підсумками виборів до Рівненської облради, перемогу здобули представники Партії регіонів, в активі яких 29 депутатів (усього в облраді 80 депутатів). На другому місці представники ВО "Батьківщина", яких у новій облраді буде 19.

Однак обласна виборча комісія вирішила провести повторні вибори до облради по двох виборчих округах, де представники ПР і "Батьківщини" набрали майже однакову кількість голосів.