Литвин хоче допитати Могильова про те, як його радник побив депутата

3 перегляди
Вівторок, 16 листопада 2010, 11:10
 

Верховна Рада направить листа до Генпрокуратури щодо інциденту між депутатом Юрієм Гримчаком та радником міністра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм.

Про це у вівторок заявив спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

"Сьогодні буде направлений лист до Генпрокуратури, щоб розслідували цей інцидент. Оскільки йдеться про народного депутата, після отримання інформації, потрібно буде послухати інформацію від міністерства внутрішніх справ, від міністра внутрішніх справ з цього приводу"

"Спочатку лист, розслідування і на підставі інформації визначимось, як нам діяти", - додав він.

Раніше депутат від НУНС Геннадій Москаль виступив із заявою,  в якій вимагає від ВР звернутися до Генпрокуратури з проханням порушити проти Костянтина Стогнія кримінальну справу за побиття народного депутата.

"Прошу вас, Володимире Михайловичу, звернутися до Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти Стогнія за статтею про загрозу або насилля щодо громадського діяча", - зазначив він.

Як відомо, в п'ятницю ввечері, стався інцидент між Гримчаком та Стогнієм, під час якого радник міністра внутрішніх справ вдарив депутата.

Пізніше директор департаменту зв'язків з громадськістю МВС Дмитро Андрєєв повідомив, що Стогній вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Луценка в п'ятницю ввечері, після ток-шоу Шустер Live.

При цьому депутат від НУНС Юрій Гримчак стверджує, що Стогній побив саме його, а Луценко нібито взагалі не брав участі в бійці.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua