Справу Лозінського хочуть віддати "своїм" суддям?

Середа, 17 листопада 2010, 09:36

Кримінальну справу екс-нардепа Віктора Лозінського, як очікується, Генпрокуратура в середу передає в Верховний суд для визначення місця підсудності.

Про це повідомили газеті "Сегодня" у прес-службі Генпрокуратури.

У відомстві також зазначили, що обвинувачувальний висновок у справі підписав перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

У райцентрі Голованівськ (де проживав Віктор Лозінський) кажуть, що його захисники зараз намагаються зробити все можливе, щоб справу відправили на розгляд у Кіровоградський апеляційний суд.

"Там усі судді з ним "у близьких стосунках" і постараються йому допомогти. Простіше кажучи, використовуючи його стан здоров'я, змінять запобіжний захід з арешту на підписку про невиїзд. Після чого будуть під різними приводами затягувати розгляд справи нескінченно", - каже один із впливових людей у Голованівську.

"Та що там говорити! Днями в Голованівську проходив семінар суддів із Гайворонського, Уллянівського та нашого районів. Як ви думаєте, де вони обідали? У кафе, яке, за чутками, належить Лозінському! Звісно, офіційних підтверджень цієї інформації у мене немає. Але в нас у місті всі про це плітки ведуть", - додало неназване джерело.

Водночас, захисники самого Лозінського стверджують: швидше за все, суд буде проходити в Київському апеляційному суді.

Вони також припускають, що екс-народний депутат від БЮТ отримає максимальний строк - довічне ув'язнення, - оскільки розбиратися в деталях його справи суд не стане й рішення буде суто політичним.

Як відомо, Віктору Лозінському інкримінується умисне вбивство 53-річного жителя села Грушки Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника у червні 2009 року.

В 18 жовтня Лозінський перебуває у лікарні Лук'янівського СІЗО в Києві з діагнозом ішемічна хвороба й гіпертонічний криз.powered by lun.ua