Янукович подбав про енергетичних магнатів

П'ятниця, 19 листопада 2010, 11:35

Президент Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства".

Основна мета законопроекту - набрання чинності Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, підписаного 24 вересня 2010 року в м. Скоп'є (Македонія).

В адміністрації Януковича переконані, що впровадження норм європейського енергетичного законодавства сприятиме розширенню доступу українських експортерів до енергетичних ринків країн Європи, надасть можливість прямого виходу на кінцевих споживачів, дозволить уникнути посередницьких послуг, створить ринкові умови в енергетичному секторі економіки.

"Запровадження стандартів ЄС позитивно вплине на інституційну структуру енергетичного сектору та його оптимізацію, засновану на ринкових засадах, сприятиме збільшенню капіталізації компаній, а також їх здатність залучати більші об'єми інвестицій", - йдеться в проекті.powered by lun.ua