Світові ЗМІ просять розповісти про Майдан підприємців

Середа, 24 листопада 2010, 12:53

Київська незалежна медіа-профспілка просить керівництво Міжнародної федерації журналістів допомогти привернути увагу світових медій до протестів підприємців проти Податкового кодексу.

Про це сказано в листі голови Комітету КНМП Юрія Луканова до керівництва МФЖ.

"Учасники і організатори акцій протесту стали об'єктом безпрецедентної кампанії брехні і провокацій з боку адміністрації президента Януковича, котрий в інтерв'ю європейським засобам масової інформації назвав їх корумпованими", - йдеться у ньому.

У листі також сказано, що можновладці прагнуть створити в Україні і світі уявлення про протести як про маргінальні і незаконні.

"Це робиться з метою накласти на малий і середній бізнес непосильні податки і запровадити цензуру в ЗМІ", - пише Луканов. 

У медіа-профспілці підкреслили, що "без об'єктивного висвітлення акцій протесту у світових засобах масової інформації Україна може втратити шанс на побудову демократичного, відкритого та громадянського суспільства".

"Ми просимо вас і всіх людей світу, яким небайдужа доля молодої української демократії сприяти у висвітленні засобами масової інформації протестів українських підприємців проти ухваленого Податкового кодексу, який узаконює пограбування малого бізнесу в інтересах кількох олігархів з оточення Віктора Януковича", - сказано у листі.

 Українська правда