Льовочкін особисто "екзаменував" потенційних підлеглих Попова

13 переглядів
П'ятниця, 26 листопада 2010, 10:33

Усі співбесіди з кандидатами в нові керівники районів Києва проводив особисто глава адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Про це повідомляє газета "Дело".

Днями президент Віктор Янукович своїми указами призначив нових голів райадміністрацій столиці.

Голосіївський район очолив Олександр Незнал, Дарницький - Сергій Вітковський, Деснянський - Віктор Жеребнюк, Дніпровський - Олександр Шевчук, Святошинський - Сергій Рюмшин, Подольський - Петро Матвієнко, Оболонський - Василь Антонов, Шевченківський - Сергій Зімін, Солом'янський район залишився за Іваном Сидоровим, Печерський - за Сергієм Сущенком.

Незнал раніше працював заступником керівника Голосіївського району Сергія Садового. Він пройшов у Київраду за списком БЮТ, однак потім опинився у групі "Столичні реформи", яку пов'язують із секретарем міськради Олесем Довгим.

За словами джерела у Київраді, Незнал мав очолити Деснянський район. Це була ініціатива Довгого, а Садовий планував залишитися на своїй посаді.

За чутками, позафракційний депутат Київради Дмитро Андрієвський називався претендентом на керівництво Солом'янським районом. Але це місце зберіг за собою Іван Сидоров, а Андрієвський спростував виданню, що претендував на цю посаду.

Втім, він визнав, що нещодавно був у адміністрації президента, де зустрічався з низкою чиновників - але пояснив, що на цій зустрічі був як депутат, обговорював проблеми столиці й шляхи їх вирішення.

На сьогодні у кадрових ротаціях залишилося головне питання, чи буде призначений звільнений глава Шевченківського району Віктор Пилипишин першим заступником міського голови Олександра Попова.

За даними Андрієвського, наказ про призначення станом на четвер підписаний не був, але це питання має вирішитися до кінця наступного тижня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua