ЯНУКОВИЧ ПООБІЦЯВ ДІЙТИ ДО КОЖНОЇ БУКВИ В КОДЕКСІ

Субота, 27 листопада 2010, 12:35

Президент Віктор Янукович заявляє, що ймовірність ветування Податкового кодексу є великою.

Про це він заявив під час зустрічі з підприємцями - учасниками акції протесту, яка проходить на Майдані Незалежності у Києві, передає УНІАН.

"Ймовірність прийняття вето - велика. Але ми про це зможемо сказати після того, як разом з вами розглянемо питання Податкового кодексу", - наголосив президент.

Як сказав Янукович, йому зрозуміла позиція підприємців, які виступають проти Податкового кодексу.

"Треба, щоб ми з вами разом подивилися в цілому на цю проблему. Я приїхав із прем'єром. Я його взяв із собою, щоб ми сьогодні домовилися. Поки мої експерти будуть працювати, щоб ви разом із прем'єр-міністром сіли разом з фахівцями, вашими представниками і подивилися на весь кодекс", - сказав він.

"Мої експерти попрацюють сьогодні, завтра, післязавтра, поки не закінчать цю роботу", - додав президент, уточнивши, що до понеділка він матиме з цього питання проміжний результат.

У зв'язку з цим Янукович запропонував, щоб у понеділок представники підприємців, а також фахівці Кабміну, зокрема, автори Податкового кодексу, разом із фахівцями адміністрації президента сіли за стіл переговорів з метою доопрацювання кодексу і пошуку спільного рішення для його редагування.

"Перегорнемо все для того, щоб дійти до кожної букви, коми, кожної крапки і так далі", - наголосив він і запропонував завершити цю роботу до четверга, адже у вівторок-середу він перебуватиме у закордонному відрядженні в Астані.

"Але, сто відсотків, у четвер я готовий вас вислухати: про що ви домовилися, які є розбіжності і що, на ваш погляд, необхідно зробити. Ви почули мене?", - запитав Янукович.

Він наголосив, що виступає "проти того, щоб кодексом підсилювати адміністративний тиск податкової адміністрації на бізнес".

"Категорично проти! Якщо там буде будь-яке підсилення, ми його будемо прибирати. Якщо необхідно буде накласти вето - воно буде накладено", - заявив президент і запевнив, що "зробить так, як це потрібно буде державі".

"Грайтеся (у політику) без мене. Шукайте собі іншого партнера. Я готовий з вами працювати щодо Податкового кодексу разом і завершити його з головою і розумом", - заявив Янукович.

Звертаючись до присутнього на зустрічі прем`єра Миколи Азарова, він зауважив, що це саме уряд підготував та ініціював чинну редакцію Податкового кодексу, яка викликала такий резонанс і протести.

"Азаров, працюйте! Ось вам громадськість - проводьте громадські обговорення, працюйте", - заявив Янукович.

На це зауваження прем'єр відповів: "Усе, що потрібно змінити, ми змінимо".powered by lun.ua