Литвин хоче закрити кіпрський податковий рай?

4 перегляди
Понеділок, 29 листопада 2010, 12:09
Спікер Володимир Литвин просить уряд невідкладно внести на розгляд Верховної Ради законопроект про скасування уникнення подвійного оподаткування з республікою Кіпр.

Таким чином він відповів на пропозицію фракції БЮТ щодо необхідності денонсації відповідної угоди.

У процесі обговорення цього питання перший заступник голови комітету ВР у закордонних справах Тарас Чорновіл повідомив, що відповідний документ внесений не від уряду, як того вимагає закон, а від депутата Юрія Кармазіна (НУНС), який не прийшов на засідання комітету, де розглядалося це питання.

"Він (Кармазін) продемонстрував, що йому не цікавий цей документ. Тобто тільки політично він був внесений", - сказав Чорновіл.

Також, за його словами, під час розгляду цього питання на засіданні комітету не прийшли депутати з провладної більшості, але члени комітету з опозиційних фракцій дійшли висновку, що неможливо зараз розглядати документ, "оскільки він суперечить усьому, що тільки можна".

"Тобто, на сьогоднішній день, документу по денонсації не існує. Цей документ може бути внесений офіційно тільки від уряду чи президента", - сказав Чорновіл.

Після цього Литвин попросив уряд внести відповідний документ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua