Колега Климентьєва вважає, що зниклого редактора насправді не шукали

Вівторок, 30 листопада 2010, 10:27

Заступник головного редактора газети "Новий стиль" Петро Матвієнко сумнівається, що справу зниклого шеф-редактора цього видання Василя Климентьєва буде розкрито.

Про це він сказав у розмові з "Deutsche Welle".

Матвієнко уже багато років спеціалізується на повідомленнях про кримінальні справи. Проаналізувавши дії правоохоронців, він дійшов висновку, що Климентьєва по-справжньому ніхто не розшукував.

"Будь-яка масштабна міліцейська операція супроводжується паралельним розкриттям кількох злочинів. Поки що ми не знаємо, щоб оперативно-слідча група розкрила якийсь злочин", - сказав Матвієнко.

До того ж журналіст дивується, що слідчі й досі не допитали ключових свідків - принаймні адвоката Климентьєва В’ячеслава Ісмайлова та людину, яка возила журналіста на машині напередодні зникнення.

Той факт, що в будинку Климентьєва міліціонери нещодавно знайшли пістолет, у Матвієнка викликає сумніви в порядності слідства.

"Я абсолютно переконаний, що підкинутий. Було п’ять обшуків, усе ретельно перевірили, тоді пістолета не знайшли. І ось шостий обшук – у ліжку Климентьєва знаходять пістолет", - зазначив Матвієнко.

Як повідомила напередодні газета "Сегодня" з посиланням на заступника міністрів внутрішніх справ Васила Фаринника, Климентьєва шукатимуть за ДНК серед неопізнаних тіл померлих.

Василь Климентьєв зник 11 серпня 2010 року. Його місцезнаходження досі невідоме. Колеги вважають, що зникнення журналіста могло бути пов'язано з його професійною дiяльнiстю.

Климентьєв писав про корупцію в Харкові.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування