"Регіонали" обіцяють якось задобрити Литвина і Симоненка

3 перегляди
Понеділок, 13 грудня 2010, 11:16

У фракції Партії регіонів не бачать підстав для розпаду парламентської більшості у Верховній Раді через кадрові перестановки в уряді.

Про це журналістам заявив депутат від Партії регіонів Максим Луцький, передає УНІАН.

За його словами, парламентська більшість репрезентована трьома політичними силами, які рівноправні у складі цієї структури.

Водночас, додав Луцький, парламентська більшість створювалася далеко не на умовах "дерибану портфелів", а на умовах конструктивної співпраці та здійснення реальних реформ.

"Тому я не бачу підстав говорити про можливий розпад більшості у Верховній Раді. Я не виключаю, що представники КПУ та Блоку Литвина також матимуть своє представництво у виконавчій владі", - сказав депутат.

Луцький пояснив, що представники цих політичних сил зможуть обіймати високі посади у відомствах, що будуть створені при міністерствах. "Водночас це не може бути якимось ультиматумом з боку представників двох інших сил, що входять у більшість", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, наскільки є імовірним, що посади у виконавчій владі отримають депутати, які на персональній основі долучилися до більшості, Луцький зазначив, що не бачить для цього підстав, оскільки ці депутати не входять до якоїсь фракції чи депутатської групи.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua