Жителю Донецька за борги опечатали телевізор

Середа, 22 грудня 2010, 17:45

У одного з жителів Донецька за борги перед комерційно-комунальним підприємством "Донецькміськтепломережа" опечатано телевізор.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на комунальний портал Донецької міськради.

У повідомленні зазначається, що днями відбувся черговий рейд зі стягнення заборгованості за послуги теплопостачання з жителів Донецька і, зокрема, з жителів, які проживають в Київському районі міста.

Рейд проходив спільно з представниками тепломережі і співробітниками виконавчої служби юстиції Київського району. Сума заборгованості жителів Київського району перед міськтепломережею на 1 листопада 2010 року становила 16,1 мільйонів гривень.

Виконавча служба відвідала трьох абонентів Київського району і стягнула суму у розмірі 5,5 тисяч гривень. Двоє боржників повністю виплатили суму заборгованості.

"А третій абонент частково розплатився за борги перед ККП "Донецькміськтепломережа", і тимчасово залишився з арештованим майном (телевізором), який йому залишили на зберігання в опечатаному вигляді", - йдеться у повідомленні.

Комунальники пояснили, що опечатаним (заарештованим) майном абонент не має права користуватися до повного зняття арешту, інакше буде накладено відповідний штраф.

"Людина з арештованим телевізором" пообіцяла до кінця місяця повністю сплатити суму боргу, і лише після цього виконавча служба зніме пломби з арештованого майна, а неплатник у новий рік увійде не лише без боргу, але й зможе радісно дивитися по своєму телевізору новорічні програми", - сказали в міськтепломережі.powered by lun.ua