Міліція затримала озброєних до зубів "тризубівців"

11 січня 2011, 10:32

На Івано-Франківщині затримано 9 озброєних осіб, які є членами ВО "Тризуб".

Як повідомляє прес-служба управління МВС в Івано-Франківській області, до міліції надійшла інформація про те, що на територію Івано-Франківщини прибула група осіб, які планують проведення протиправної акції, що може мати широкий суспільний резонанс.

"З метою упередження вчинення будь-яких протиправних дій в ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів та слідчих дій було затримано 9 членів групи - жителів різних регіонів України", - йдеться у повідомленні.

Реклама:

"В ході дослідчої перевірки виявилося, що більшість з затриманих осіб є членами Всеукраїнського об’єднання "Тризуб", - зазначили у міліції.

Як зазначається у повідомленні, "під час їх затримання було виявлено та вилучено автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю, споряджену набоями".

За цими фактами порушені кримінальні справи. Вказані особи перевіряються на причетність до вчинення інших злочинів на території України.

РЕКЛАМА:

Як відомо, раніше організація "Тризуб" заявляла про масові арешти своїх активістів через підрив пам’ятника Сталіна у Запоріжжі.

Українська правда

міліція
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: