"Самооборона" закликає людей підписатися за звільнення Луценка

2 перегляди
П'ятниця, 14 січня 2011, 12:41

"Народна самооборона" закликає громадян поставити підпис під вимогою негайно звільнити з-під варти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Народної самооборони", лідером якої є Луценко.

Як заявляє партія, зараз відбувається "ретельна "зачистка" країни від опозиційних політиків, вільних журналістів, активних громадських діячів та письменників – всіх, хто має свою власну думку і, не боючись влади, відкрито її виголошує".

"Сьогодні Луценко сидить за ґратами тільки тому, що не мовчав про сьогоднішнє повернення до влади вчорашніх бандитів, які хочуть нав’язати цілій країні зовсім іншу систему цінностей – систему, де не буде свободи, справедливості, чесності, законності та демократії", - стверджує "Народна самооборона".

За словами "самооборонців", "нехтування законами, утиски вільної преси та громадських діячів, переслідування "незручних" для влади громадян поступово стають нормою для цієї влади".

"Для всіх нас це означає тільки одне: Україна з кожним днем усе стрімкіше скочується у прірву тоталітаризму", - заявляє НС.

"Народна самооборона" закликає "всіх, хто не байдужий, віддати голос на захист Юрія Луценка і поставити підпис під вимогою негайно звільнити його з-під варти".

"Це і буде особистим протестом кожного з нас проти встановлення в Україні диктатури бандократії. Це буде твій мінімум участі в політиці: публічне висловлювання своєї незгоди із діями влади!", - заявляє партія Луценка

"НС" переконана, що справа Луценка стосується кожного, і нагадує в цьому контексті слова відомого німецького борця з нацизмом Мартіна Німьоллера:

"У Німеччині вони спочатку прийшли за комуністами, але я не сказав нічого, тому що не був комуністом. Потім вони прийшли за євреями, але я промовчав, тому що не був євреєм... Потім вони прийшли за членами профспілки, але я не був членом профспілки і не сказав нічого. Потім прийшли за католиками, але я, будучи протестантом, не сказав нічого. А коли вони прийшли за мною – за мене вже не було кому заступитися".

"Подумай. Якщо сьогодні ти промовчиш, то хто за тебе заступиться завтра?", - закликає "Народна самооборона".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua