Могильов обіцяє пускати громадян на мітинги

П'ятниця, 14 січня 2011, 20:40

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що міліція не перешкоджатиме приїзду громадян на заходи 17 і 22 січня.

Розпорядження про посилення безпеки громадян під час заявлених опозицією акцій протесту видано з метою уникнення можливих провокацій, цитує міністра УНІАН.

"Завдання і обов’язок міліції - дбати про дотримання правопорядку під час масових заходів, про те, щоб запобігати можливим провокаціям. У зв’язку з тим, що МВС отримало інформацію про можливі провокації під час громадських акцій, запланованих на 17 та 22 січня, наш обов’язок - зробити все, щоб захистити безпеку громадян", - наголосив він.

Саме з цією метою, пояснив Могильов, "було видане розпорядження, реалізація якого має одну мету - захистити безпеку громадян".

"Трактувати це розпорядження як таке, що начебто має перешкодити громадянам приїжджати на будь-які масові акції - це провокація, свідоме перекручування фактів і намагання створити штучний ажіотаж навколо теми запланованих опозицією протестів", - заявив він.

"Я розцінюю подібні заяви як безвідповідальні і антигромадянські", - додав міністр внутрішніх справ.

Як відомо, раніше співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, посилаючись на вказівку МВС, яка є у його розпорядженні, заявив, що міністерство планує ряд заходів щодо недопущення із регіонів до столиці автобусів з мітингувальниками на акції, які відбудуться 17 та 22 січня.powered by lun.ua