У Харкові відкриють музей Партії регіонів

Четвер, 20 січня 2011, 10:34

"Регіонали" у Харкові мають намір створити музей харківської обласної організації Партії регіонів до 14-ї річниці партії.

Про це повідомила перший заступник голови харківської обласної організації Партії регіонів Олена Олешко, пише "Комерсант-Україна".

"Ідея виникла в грудні, і вже сформована частина експозиції", - розповіла вона.

За словами Олешко, експозиція, присвячена виникненню й становленню партійної організації Харківщини, буде розміщена в будівлі облорганізації Партії регіонів.

"Автора ідеї встановити важко - це була колективна творчість. Ми просто прийшли до усвідомлення того, що нам є чим пишатися і що показати людям ", - сказала газеті начальник відділу агітації і пропаганди ХОО ПР Вікторія Юрченко.

За її словами, серед експонатів музею будуть документи, символіка, фото- і відеоматеріали, присвячені партійним конференціям і з'їздам, історії партійних олімпіад і суботників.

Музей планується фінансувати з каси облорганізації. "Це невеликі гроші - нам потрібно купити тільки стелажі", - уточнила Юрченко.

В обласній організації партії "Батьківщина" до ідеї створення музею Партії регіонів поставилися філософськи.

"Якщо партія починає створювати свій музей, то вона або претендує на місце в історії, або ж завершує свою історію", - сказав заступник голови обласної організації "Батьківщини" Валерій Дудко.

"Зниження рейтингу Партії регіонів у Харкові говорить про те, що їй на місце в історії претендувати не варто", - додав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування