Ющенко ні до кого не приєднається 22 січня

Четвер, 20 січня 2011, 17:09

Лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко не братиме участі в акціях опозиції 22 січня, якщо буде намагання політизувати День Соборності.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами в Інституті стратегічних ініціатив, створеному екс-президентом України.

"Я подивлюсь. Дійсно, зараз я бачу, що робиться з підготовкою – робиться партійний сценарій, який хочуть завершити партійними, вузькими рішеннями про чергових ідолів. Я у таких заходах участі брати не буду", - підкреслив Ющенко.

Він висловився категорично проти політизації "святого для українців Дня соборності", і розкритикував те, що політичні сили збирають людей на різних майданах.

"Одні політичні сили йдуть на Контрактову площу і називають себе демократами, другі йдуть на Михайлівську і називають себе демократ-патріотами. Треті йдуть на історичну соборну площу – Софійську і теж називають себе демократами, четверті - на Європейській… Скажіть, який ще коментар потрібен?", - зауважив Ющенко.

На його переконання, не можна політизувати речі, які відносяться до питань становлення нації.

"Не можна тягнути партійний жупан у такому святому дійстві", - сказав Ющенко і додав, що це політична спекуляція - експлуатувати тему Соборності.

"Це те, що забирає сутність цього дня. Не про авантюристів політичних потрібно говорити у цей день і підносити їх", - підкреслив він.

Ющенко заяви, що День Соборності є святим святом – це день, "коли українці подали руку один одному з різних берегів Дніпра". Він висловив сподівання, що це свято буде сприйняте у широких колах громадськості.

На думку Ющенка, такі події дозволяють відчути нації свою єдність.

УНІАН

powered by lun.ua