БЮТ: появі Тимошенко в телевізорі заважає Герман

Четвер, 20 січня 2011, 18:21

Колишній прем'єр Юлія Тимошенко була особисто Савіком Шустером запрошена до участі в першому його ток-шоу на Першому Національному каналі.

Про це зазначається в заяві прес-служби партії "Батьківщина".

"В БЮТ вкрай здивовані заявою продакшн-студії "Savik Shuster Studio" про нібито політичний тиск на редакцію", - зазначається в повідомленні.

"Якщо і говорити про політичний тиск, то варто нагадати, що йдеться про канал, керівники якого вже неодноразово шокували українську і світову громадськість публічними заявами про те, що інформаційний ряд каналу має цензуруватися в інтересах влади", - уточнили в прес-службі.

В БЮТ заявили, що "в медіа-спільноті ні для кого не секрет, що насправді милу вухові свого патрона музику на цьому каналі замовляє Ганна Герман".

"Дізнавшись про активні зусилля останньої із зриву появи лідера опозиції на Першому національному, прес-служба "БЮТ-Батьківщини" вирішила оприлюднити факт запрошення Тимошенко в ефір, яке Савік Шустер зробив ще в грудні минулого року", - зазначається в повідомленні.

"Прикро, що старт нового проекту на Першому національному починається із грубого втручання адміністрації Януковича в роботу студії. Очевидно, говорячи про політичний тиск, продакшн-студія "Savik Shuster Studio" помилилися адресатом", - заявили в БЮТ.

В "Батьківщині" співчувають Савіку Шустеру та бажають йому успіхів у захисті принципів свободи слова перед антидемократичною та авторитарною владою.

Українська правдаpowered by lun.ua