Пшонку просять перевірити діяльність судді

П'ятниця, 21 січня 2011, 18:48

Генпрокурора Віктора Пшонку просять перевірити факти перешкоджання здійсненню професійних обов'язків співробітниками телеканалу "ZIK".

Відповідне звернення до генпрокурора направив депутат від НУНС Микола Катеринчук, повідомляє прес-служба телеканалу.

Депутат просить перевірити факти перешкоджання журналістам зі сторони судді Галицького районного суду міста Львова Ванівського "і, у разі їх підтвердження, вжити відповідних заходів реагування".

Як відомо, Галицький райсуд Львова заборонив трансляцію програми журналістських розслідувань "Хто тут живе?", навіть не ознайомившись із її змістом.

Суд своєю ухвалою (про забезпечення позову, суддя Ванівський) заборонив "проводити 15 грудня 2010 року та/чи в будь-який інший день програми на телеканалі "ZIK".

Крім того, суд заборонив "створювати сюжети, передавати (поширювати) їх в ефір та/чи через інші ЗМІ без його згоди - до набрання законної сили рішення суду у даній справі".

Позивачем у справі виступив начальник ДТГО "Львівська залізниця" Богдан Піх, який був запрошений на прямий ефір програми.

У позовній заяві Піх просив визнати незаконними дії, пов'язані із збором, зберіганням та використанням шляхом створення сюжетів без його згоди та згоди його родини про його особисте життя і сімейне життя його родини.

Українська правда

powered by lun.ua