Хорошковський вражений цинізмом опозиційних політиків

П'ятниця, 21 січня 2011, 19:25

Заяви деяких опозиційних політиків про те, що вибухи в Макіївці є начебто "політичною технологією", вражають своїм цинізмом.

Про це заявили в прес-службі Служби безпеки України.

"Говорити так безвідповідально можуть лише ті, для кого це стало нормою життя і щоденною практикою", - заявили у відомстві.

"Дякувати Богові, що в результаті вибухів не постраждали люди, обійшлося без жертв. Терор - це, насамперед, людське горе, біль, втрати. Той, хто висловлює навіть припущення про "політичні технології", є безвідповідальною особою, яка не погребує нічим заради привертання уваги до своєї особи", - зазначили в СБУ.

В прес-службі уточнили, що останню добу всі сили СБУ, МВС та інших структур Антитерористичного центру задіяні для розкриття злочину і недопущення нових вибухів.

"Запевняємо, що ми володіємо всіма засобами і необхідним досвідом для виявлення злочинців, вони відповідатимуть перед законом", - заявили в прес-службі.

"Ще раз наголошуємо, що головною версією вибухів залишається бажання злочинців отримати грошову винагороду. Це - кримінальний злочин, здійснений суспільно небезпечним засобом. Слідчо-оперативні дії відносно виконавців вибухів тривають", - уточнили в СБУ.

Українська правдаpowered by lun.ua