Янукович вирішив, що пора збирати каміння

Субота, 22 січня 2011, 13:12

Президент Віктор Янукович обіцяє зробити все, щоб "громадяни України відчували себе єдиною родиною".

Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності у палаці "Україна", куди прийшли високопосадовці.

"В ім’я цього я твердо стоятиму на позиціях розвитку демократії і готовий працювати з усіма, хто поділяє ці принципи і здатний поставити національні інтереси вище за власні", - зазначив президент.

За його словами, влада "взяла на себе відповідальність за системні реформи практично в усіх сферах життя".

"Це не подобається політикам, які через невміння об’єднувати зусилля, через нескінченні чвари привели країну до глибокої соціально-економічної кризи і тепер намагаються будь-якою ціною повернутися до влади", - зазначив Янукович.

"Вони говорять про політичні репресії, намагаються дискредитувати нашу державу в очах міжнародної спільноти", - сказав він.

"Вони знову кличуть людей на барикади, знову намагаються довести, що частина суспільства належить до патріотів і демократів, а інша – до їх антиподів. Ми це проходили п’ять років тому", - заявив президент.

За словами Януковича, "з цього нічого не вийшло". "Каміння виявилося розкиданим. Настав час його збирати", - зазначив Янукович.

За його словами, "Україна опинилася перед загрозою закріплення за нею статусу ринку збуту низькоякісної продукції, постачальника дешевої сировини і робочої сили, дуже залежного від імпорту енергетичної та високотехнологічної продукції більш розвинених держав".

"Потрібно усвідомити, що процес реформування економіки не завершиться із виходом з кризи. Час і ресурси для екстенсивного зростання вичерпалися", - сказав президент.

Янукович також підкреслив, що "зараз інститути, що покликані захищати громадянські права і свободи, мають найнижчий рівень довіри у державі".

"Наш шанс – не в закликах іти на барикади, нищити і руйнувати, а в спроможності до консолідації, розвитку демократії та верховенства права, до подальшого об’єднання Сходу і Заходу", - зазначив він.

Українська правда

powered by lun.ua