Міліція заявляє, що з партійцем просто побесідували

Неділя, 23 січня 2011, 15:18

З керівником Сумської облорганізації "Народної самооборони" Іваном Боршошем було проведено профілактичну бесіду.

Про це зазначається в повідомленні СЗГ УМВС України в Сумській області.

22 січня в місті Суми патрульний наряд військової частини звернув увагу на п’ятьох осіб, які своєю поведінкою порушували громадський спокій.

"На зауваження патрульного наряду не порушувати громадській спокій, один із компанії почав сперечатися. Так як від цієї особи чувся різкий запах спиртного, військовослужбовці попросили надати документи, що засвідчують особу. Чоловік відмовився це зробити", - заявили в міліції.

Оскільки в його діях вбачалися ознаки правопорушення, передбаченого статтею 178 Кодексу про адміністративні правопорушення, його було доставлено до відділку міліції, де встановлено його особу.

"У зв’язку з малозначністю правопорушення було прийнято рішення звільнити його від адміністративної відповідальності. З громадянином було проведено профілактичну бесіду. Телефоном про це було повідомлено дружину цього громадянина, яка приїхала і на таксі повезла його додому", - уточнили в міліції.

"Ані сам голова осередку партії, ані його дружина не мали жодних претензій до військовослужбовців та працівників міліції", - зазначається в повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua