Янукович – Азарову: "Не треба чекати, доки грім гряне"

Понеділок, 24 січня 2011, 12:22

Президент Віктор Янукович вимагає від уряду та керівників на місцях виваженої, справедливої і зрозумілої для громадян тарифної політики з житлово-комунальних послуг.

Про це він заявив на засіданні Ради регіонів у понеділок у Києві, повідомляє УНІАН.

"Питання тарифної політики у сфері надання комунальних послуг є найбільш чутливим для регіонів і болючим для людей. Я на цьому роблю наголос", - сказав у виступі президент.

При цьому він наголосив, що державні органи, які відповідають за формування і встановлення тарифів у цій сфері, несуть велику відповідальність за результати тарифної політики.

"Вимагаю від уряду і місцевої влади зваженої та справедливої політики у цій сфері. Це дуже широке поняття, але ми його повинні втілити в життя, шановні колеги", - заявив Янукович.

"Тому, Миколо Яновичу, прошу уряд терміново проаналізувати ситуацію із законом про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг та вжити невідкладних заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора у сфері житлово-комунального господарства", - звернувся він до прем'єр-міністра Миколи Азарова.

За словами президента, ситуація, яка існує зараз, є неприпустимою.

"Тому не треба чекати, як кажуть, коли грім вдарить. Я вимагаю, Миколо Яновичу, негайно розглянути це питання і відпрацювати його по повній програмі", - закликав Янукович.

Він наголосив, що вдосконалений механізм формування тарифів на комунальні послуги повинен бути зрозумілим для громадян.powered by lun.ua