Луценку хочуть пришити ще й "медалі"

Середа, 26 січня 2011, 16:02

Третя справа, порушена проти Юрія Луценка, стосується розтрати державних коштів під час святкування Дня міліції у 2008 році.

Про це "Газеті по-київськи" розповів адвокат Луценка Ігор Фомін.

"Вчора на Борисоглібській у Головному слідчому управлінні ГПУ Юрію Віталійовичу спробували зачитати постанову про порушення нової кримінальної справи", - розповів він.

"Екс-міністр нібито порушив постанову Кабміну від 2008 року про обмеження витрат в держструктурах у зв'язку з кризою. Мова йде про святкування Дня міліції в палаці "Україна", на якому був присутній президент, вручав нагороди співробітникам. Не знаю поки точну суму збитку - схоже, Луценку хочуть "пришити" у збитки державі навіть вартість кожної врученої медалі", - додав він.

Захисник Луценка розповів, що екс-міністр перед тим, як йому почали зачитувати нове звинувачення, написав заяву слідчому, що хоче переговорити без свідків зі своїм адвокатом.

Однак це прохання слідчий Войченко відкинув і продовжив читати постанову під відеофіксацію.

Тоді адвокат Луценка на знак протесту вийшов з кабінету, що там далі відбувалося - невідомо.

У свою чергу начальник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко заявляє, що жодних порушень не було, а бесіди тет-а-тет адвоката з обвинуваченим можливі тільки перед першим допитом, а потім - виключно з дозволу слідчого в СІЗО, а не в кабінеті.

Як відомо, проти Луценка порушено ще дві справи. Перша стосується просування по службі водія, друга - нібито незаконних розпоряджень про стеження у справі про отруєння Ющенка.

 Пізніше повідомлялося, що всі справи проти Луценка об'єднали в одну справу.

powered by lun.ua