Могильов відхрещується від катувань націоналістів

Середа, 16 лютого 2011, 12:45

Підозрювані у скоєнні вибухів у Макіївці не мають відношення до жодної громадсько-політичної організації.

Про це заявив у середу міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов на брифінгу у середу.

На прохання прокоментувати інформацію про затримання і катування у СІЗО членів націоналістичної організації "Тризуб", Могильов заявив: "90% інформації, яку я чую, це повна брехня".

"По цій справі нікого не затримували. Опитували – це факт! Він також повідомив, що в рамках справи було опитано більше як 10 тисяч осіб. З них майже 3 тисячі дактилоскоповано, оскільки на конверті з вимогами (у Макіївці) були знайдені відбитки", - пояснив міністр.

Заразом, за словами Могильова, було розкрито низку тяжких злочинів. В результаті роботи слідчої оперативної групи було затримано 2 особи, дактокарта одного з них збіглася з відбитками на конверті", - повідомив Могильов.

Після висунення звинувачень обидва підозрювані зізналися в злочині. Вони пояснюють, що скоїли злочин з метою швидкого отримання грошей для особистого збагачення. "Тобто це чиста користь", - додав він.

Також, за словами Могильова, один із затриманих працює програмістом і витяг схему вибухівки з Інтернету. Інший притягався до відповідальності за хуліганство. Вилучені речові докази повністю підтверджують їх причетність до справи, запевнив міністр.

"У них запитували, чому вони не прийшли за сумкою з грошима, вони пояснили, що прийшли на місце, але побачивши велике скупчення людей, вирішили, що їх можуть затримати під час спроби забрати гроші. Тому вони пішли", - розповів Могильов.

Водночас міністр категорично відмовився відповідати на питання з інших тем, запевнивши, що зробить це у четвер.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування