Новий конфуз Януковича: переплутав "підступно" і "доступно" (Аудіо)

14 переглядів
Середа, 23 лютого 2011, 08:55

Президент Віктор Янукович припустився прикрої обмовки, говорячи про екс-президента Леоніда Кравчука та його ініціативу зі створення Конституційної асамблеї.

Це відбулося на установчому засіданні науково-експертної групи зі створення Конституційної асамблеї, яке пройшло під керівництвом Януковича в понеділок.

"Леонід Макарович Кравчук мені досить підступно розповів, як це можна організувати, і тому я прийняв його ініціативу", - сказав Янукович, вочевидь, маючи на увазі, що розповідь Кравчука була "доступною".

"Враховуючи досвід і активну політичну позицію" першого президента, чинний глава держави призначив Кравчука керівником науково-експертної групи й відповідальним за підготовку майбутньої політреформи, пише "Комерсант-Україна".

Як відомо, 21 лютого Янукович підписав указ про науково-експертну групу зі створення Конституційної асамблеї й провів перше засідання цього органа.

До складу групи увійшли 20 учених і фахівців із конституційного права і лише один політик - перший президент України Леонід Кравчук, який став головою цього органа й буде відповідальним за розробку нової редакції Конституції України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua