З Лівії повернувся ще один літак з українцями

Неділя, 27 лютого 2011, 20:27

Літак "Міжнародних авіаліній України" з 13 українцями та 21 громадянином інших держав сів в аеропорту "Бориспіль".

Як повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров, літак приземлився о 20:45 за київським часом, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, крім українців у "Бориспіль" прилетіли один громадянин Португалії, один - Румунії, один - Польщі, вісім - Сербії, шість - Болгарії, один Таджикистану, один - Киргизії і два громадянина Хорватії.

***

США намагаються встановити контакт з опозиційними групами на сході Лівії і готові допомагати їм.

Про це заявила держсекретар Хілларі Клінтон перед від'їздом до Женеви, де вона планує обговорити з офіційними особами інших країн заходи, покликані зупинити кровопролиття в Лівії, повідомляють Вести.

"Ми встановлюємо контакт з різними групами лівійців на сході країни в міру того, як революція рухається на захід. Поки ще занадто рано говорити про те, як будуть розгортатися події", - сказала вона.

За словами Клінтон, США готові запропонувати будь-який вид допомоги лівійським опозиціонерам. Однак вона не уточнила, чи йде мова в тому числі про військову допомогу.

Держсекретар також не стала коментувати повідомлення про формування у Бенгазі альтернативного перехідного уряду Лівії на чолі з колишнім главою Мін'юсту країни Мустафою Мохамадом Абдель Джалілем.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування