Нацагентство з Євро-2012 приховує ремонт за мільйон?

Понеділок, 7 лютого 2011, 13:39

Співробітники Нацагентства з підготовки до Євро-2012 чинили перешкоди журналісту "Української правди" під час фотозйомки офісу, який орендує ця державна установа.

Інцидент стався у понеділок вдень в офісі Нацагентства, який розташований на 17 поверсі у найдорожчому київському діловому центрі "Парус".

Журналіста зупинив на вході до державної установи співробітник Нацагентства спортивної зовнішності, який відмовився представитися. Він поставив вимогу, щоб журналіст показав знімки офісу, які є в фотоапараті.

Він також вдався до образ, заявивши, що журналіст зайшов до приміщення агентства, вдаючи з себе "дурачка".

Журналіста "Української правди" цікавив капітальний ремонт приміщення, який замовило собі Національне агентство у ТОВ "Авіа-Буд" без проведення тендеру за 1 мільйон 73 тисячі гривень.

"Українська правда" направила офіційний запит з цього приводу до керівника Нацагентства з проведення Євро-2012 Володимира Ковалевського.

За повідомленнями ЗМІ, мінімальна вартість оренди у діловому центрі "Парус", де розташований офіс Національного агентства з підготовки до Євро-2012, становить $50 за один квадратний метр.

Крім того, "Українська правда" раніше неодноразово направляла запити до керівництва Нацагентства, зокрема, щодо закупівлі лавочок для Харківського метро та генпідрядників реконструкції НСК "Олімпійський", однак всі вони були проігноровані державною установою.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування