Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Відомі американські організації можуть піти від Януковича

Середа, 16 березня 2011, 15:49

Впливові американські організації, що беруть участь у президентській групі з розробки нового виборчого законодавства, можуть вийти з групи.

Як пише Kyiv Post з посиланням на джерела, близькі до групи, зокрема, можуть вийти представники Національного демократичного інституту (NDI) та Міжнародного республіканського інституту (IRI).

"За словами джерел, представники NDI та IRI розглядають можливість вийти з цієї робочої групи у протест проти непрозорого та одностороннього розгляду концепції виборчого законодавства та проектів законів про вибори", - йдеться у повідомленні.

"Утім, як зазначають джерела, які наближені до NDI та IRI, ці організації можуть передумати виходити з робочої групи, якщо побачать реальне бажання української влади при розробці виборчого законодавства враховувати пропозиції всіх учасників цієї робочої групи, а її робота буде прозорою", - зазначає видання.

Як відомо, 16 березня прес-служба Мінюсту повідомила, що дана робоча група завершила роботу над концепцією майбутнього закону про вибори.

"Як стверджують джерела, учасникам робочої групи навіть не показали проект цього закону. Засідання цієї робочої групи не було достатньо відкритим для представників опозиції та їхніх пропозицій", - йдеться у публікації.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: