Влада запевняє, що Укртелеком дістався п'ятьом австріякам

П'ятниця, 18 березня 2011, 11:26

Кінцевими власниками Укртелекому після приватизації стали пятеро громадян Австрії.

Про це заявив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко під час свого виступу у парламенті, коментуючи інформацію про те, що власником Укртелекому стала невідома кіпрська компанія.

"Коли компанія ЄСУ, дочірня компанія Epic, подала документи на приватизацію, разом з тим, як встановлює порядок подання документів, подана система контролю, кому що належить", - зазначив він.

"В цій системі контролю зафіксовано, що покупець належить кіпрській компанії, а кіпрська компанія належить австрійській компанії, а австрійська компанія належить п'ятьом громадянам республіки Австрія", - наголосив Рябченко.

За його словами, "через кіпрську компанію, яка не є невідомою, власниками покупця є громадяни Австрії".

Глава ФДМ також назвав імена цих людей і їхню частку в компанії: Гольдшейдер Пітер - 24%, Гольдшейдер Бріджит - 23,5%, Вурмбьок Густав - 24%, Вурмбьок Марина - 23,5%, Ланcшутцер Франц - 5%.

Крім того, коментуючи ціну продажу Укртелекому, Рябченко сказав: "До конкурсу приїздило кілька компаній з різних держав. В тому числі, скажімо так, і росіяни приїздили. Але ми з ними розійшлися в тому, яка має бути ціна".

"Більшість компаній, які приїздили, казали і переконували мене, і я думаю, що і уряд, що Укртелеком більш 8 мільярдів гривень не коштує, що він абсолютно не може бути зараз 10 мільярдів", - зазначив він.

"Ми продали його за 10 і, я вважаю, що більше ми не могли його продати", - наголосив глава ФДМ.

Українська правда

powered by lun.ua