Янукович наказав Могильову припинити обдирати людей

6 переглядів
Понеділок, 21 березня 2011, 16:56

Президент Віктор Янукович вимагає негайно переглянути перелік усіх послуг, що надаються підрозділами МВС, і зокрема – Державтоінспекцією.

Про це він сказав на засіданні керуючої ради комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба президента.

Янукович підкреслив, що "сьогодні питання дерегуляції практично дорівнює боротьбі із корупцією. Зволікання з виконанням цих завдань неприпустиме".

Він зауважив, що наслідком такого зволікання є, зокрема, "таке ганебне явище, як невпорядкованість адміністративних послуг".

"У мене складається враження, що їх вже надає будь-хто за ціною, що взята зі стелі. За що вам матимуть дякувати люди, якщо ви їх змушуєте платити за те, що їм не потрібно?", обурився Янукович.

Найбільша кількість посередників, за його словами, зосереджена навколо МВС, Державного агентства земельних ресурсів та Міністерства юстиції.

Янукович назвав недопустимою ситуацію, коли вартість окремих послуг, що надаються ДАІ протягом декількох хвилин, сягає половини місячної заробітної плати лікаря чи вчителя.

"Так, вартість ініційованої зміни посвідчень водіїв для виїзду за кордон становить близько 500 грн. За що? За зміну одного папірця протягом 5-10 хвилин?, - обурився знову він.

Межі здорового глузду, на переконання Януковича, сягає також вартість переоформлення документів під час продажу автомобіля чи заміни технічного паспорту.

"Про яку соціальну справедливість може йти мова? Що ви зробили для людей, щоб обдирати їх? Вимагаю невідкладно переглянути перелік усіх послуг, що надаються підрозділами МВС, і зокрема - Державтоінспекцією чи їх госпрозрахунковими підприємствами, привести їх вартість до обґрунтованого мінімуму, скасувати зайві", - сказав президент.

Детальний звіт про виконання цього завдання Янукович очікує отримати від міністра внутрішніх справ та першого віце-прем’єра через місяць, підкресливши, що "це має бути звіт про завершену роботу і конкретні результати, а не про вжиті заходи".

Янукович також висловив думку, що на грандіозну авантюру було перетворено виконання його доручення про спрощення технічного огляду транспортних засобів, скасування дорожніх листів та довіреностей. 

"Замість того, щоб швидко виконати доручення президента України, що мало б очевидний і значний позитивний ефект, поки що діяльність на цьому напрямку ознаменувалася двома гучними, ініційованими Міністерством скандалами — про обмеження терміну дії водійських прав та чергову заміну державних реєстраційних знаків", - заявив президент.

"Я сьогодні перед засіданням зустрічався з міністром внутрішніх справ, і я просив би Ірину Михайлівну (Акімову) врешті-решт –  я вам двом це доручення давав  – закінчити вирішення цього питання. Давайте якомога скоріше. Я чекаю", - підкреслив Янукович.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua