Футболісту світить 10 років за вбивство

Середа, 23 березня 2011, 12:39

Прокуратура Севастополя вимагає від суду на 10 років позбавити свободи футболіста Владислава Піскуна, який восени минулого року на смерть збив на автомобілі 26-річну жінку і двох її малолітніх дочок.

Про це на брифінгу повідомив заступник прокурора Севастополя Сергій Левін, повідомляє УНІАН.

"Відбулося третє судове засідання, судове слідство у справі закінчене. Відбулися дебати сторін. Державне звинувачення у цій справі вимагає від правосуддя обвинувального вироку за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України і вимагає призначити підсудному Піскуну покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортним засобом на три роки", - сказав Левін.

За його словами, звинувачення вимагає призначити підсудному максимальну міру покарання, враховуючи, що вказаною статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

"Нами сьогодні були досліджені всі докази, в повному обсязі заслухані і допитані всі свідки, тому я скажу, що засідання проведене об`єктивно і всебічно", - підкреслив заступник прокурора міста.

Адвокат обвинувачуваного Олександр Рудь, посилаючись на пом`якшувальні, з його точки зору, обставини, просив суд призначити Піскуну мінімальне покарання, передбачене частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України.

Завершальне судове засідання у справі Піскуна заплановане на 25 березня.

21 листопада 2010 року близько 11.43 біля будинку №26 по вул. Гоголя футболіст ФК "Севастополь" Піскун, рухаючись на автомобілі «БМВ» з перевищенням швидкості, не справився з керуванням і виїхав на тротуар, де збив трьох пішоходів: матір (1984 року народження) і її двох малолітніх дочок (2005 і 2008 р.н.). Від одержаних травм вони померли на місці.powered by lun.ua