Лукашенко знайшов підривників метро у Мінську й наказав допитати опозицію

3 перегляди
Середа, 13 квітня 2011, 15:02

Теракт у мінському метро розкритий, виконавці затримані.

Про це в середу заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає БЕЛТА

"Сьогодні в 5 годин ранку злочин був розкритий. Чекістам і міліції знадобилися лише доба для того, щоб учора в 9 вечора провести блискучу операцію й без шуму, пострілів і тріскотні затримати виконавців", - розповів він.

"Сьогодні о 5 ранку вони дали свої свідчення. Головне, ми вже знаємо, хто і як скоїв цей теракт. Поки тільки не відомо навіщо, але й це незабаром стане відомо, і це наше сьогодні головне завдання", - сказав Лукашенко.

Також він заявив, що виконавці теракту в мінському метро причетні до вибухів 3 липня на День незалежності й у Вітебську.

"Як мені доповіли слідчі, затримані зізналися не тільки в скоєнні терористичного акту в метро, але на їхній совісті й теракти, зроблені на День незалежності й у Вітебську", - заявив Лукашенко.

"Дивовижно, але факт - всі ці негідники, які скоїли злочин, працювали у звичайних трудових колективах, хто токарем, хто електриком. Спілкувалися із численними колегами, друзями в тісному колі", - сказав Лукашенко.

"Невже у оточуючих, у керівників підприємств не могло виникнути ні крапельки підозри щодо таких людей? Не можу в це повірити. У таких людей завжди є аномальні відхилення, і їх треба було бачити", - сказав Лукашенко

Він також доручив допитати окремих опозиційних політиків у зв'язку з їхніми заявами, які стосуються здійснення теракту в мінському метро, передає Інтерфакс.

"Необхідно розслідувати всі заяви діячів від політики, які обвинувачували кого не лінь. Сьогодні ми шукаємо співучасників і замовників (вибуху в метро). Може, ці діячі від "п'ятої колони" розкриють карти й вкажуть, хто замовив", - зазначив Лукашенко.

"Усіх допитати, незважаючи ні на які крики й стогони закордонних страждальців! Матеріали є", - заявив він.

"Дійшло до блюзнірства: у нас трагедія, а наші так звані "європейські партнери" у Страсбурзі розповідають про якісь права людини. А наші доморослі (опозиціонери ) - п'ята колона – закликають увести санкції. Танець на кістках", - сказав Лукашенко.

При цьому він додав, що "це не стосується всієї опозиції".

"Опозиція може й повинна існувати в державі, але п'ятої колони в країні не буде", - підкреслив президент.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua